ShowBizz

Thumba mes Majk dhe Capital T/ Ç’ka ndodhur mes reperve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:56 - 17/06/20 |
mapo.al

Majk dhe Capital T kanë pasur dy bashkëpunime shumë të suksesshme së bashku, këngët “Hala” dhe “Pasha jetën”. Megjithatë nuk dihet çfarë ka ndodhur, por marrëdhënia e tyre nuk është më si më parë.


Madje, reperët kanë hedhur thumba në rrjetet sociale dhe të gjithë e kanë vënë re.


Majk postoi një ofendim në Insta Story-n e tij, ndërsa pak minuta më vonë, Capital T postoi një story që u duk si një përgjigje ndaj asaj të Majk.“Pse urrejtje kur unë të shfaq dashuri? Pse je i inatosur, vëlla?” –ka shkruar Capiltal T mbi një foto tijën.

Nuk dihet saktësisht se çfarë ka ndodhur mes dy këngëtarëve, por përfiltet se shkak për zënkën e tyre është bërë bashkëpunimi i Capital T me Ledri Vulën.

Marrëdhënia e Majk me Ledrin është prishur që kur ky i fundit u largua nga grupi Babastars.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas