Ekonomi

Thumbi i Kapexhiut, një grusht për ekonominë, thesin për vete


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:05 - 12/04/20 |
mapo.al

Mjeshtri Kapexhiu ka goditur me punimin e radhës. Ai ka thumbuar Ramën, lidhur me ndihmat me pikatore që po jep për ekonominë në këto ditë të vështira.


Rama është akuzuar nga opozita dhe nga mediat se nuk po e lëshon buxhetin që ka për kontratat me oligarkë, sic cilësohen përfituesit e thelave të mëdha.


Nisur nga kjo, Kapexhiu nxjerr kryeministrin me një qese të vogël për ekonominë, teksa thesin e madh e ruan me fanatizëm për vete.1Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas