ShowBizz

“Ti je e bukur”/ Lovato “ledhaton” veten pas ndarjes nga i dashuri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:20 - 11/03/19 |
mapo.al

“Sepse ndonjëherë duhet t’i dërgosh vetes lule”- kështu është shprehur Demi Lovato, krahas një fotografie të postuar në “Insta Story”, ku duket një buqetë me lule dhe një kartolinë në të cilën shkruhet: “Ti je e bukur, e dashur, je e denjë për një jetë të lumtur dhe të shëndetshme”


Postimi i 26-vjeçares vjen vetëm pak ditë pasi në media qarkulloi lajmi se u nda nga i dashuri, Henry Levy, katër muaj pasi u panë për herë të parë së bashku. Një ditë më parë, këngëtarja publikoi edhe një foto ku tregoi tatuazhin në gishtin tregues; një trëndafil. Demi po përballet jo vetëm me ndarjen, por edhe me depresionin e drogën. Gjatë viteve të fundit, ajo është shtruar disa herë nëpër qendra rehabilitimi.

Etiketa: , ,

Pas