Sport

“Tifozët e kuq” bllokojnë rrugën, marshojnë drejt stadiumit (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:45 - 13/12/19 |
mapo.al

Kur kanë mbetur vetëm pak minuta nga startimi i derbit më të rëndësishëm në vend, ‘tifozët e kuq’ janë nisur nga ‘Asllan Rusi’, duke marshuar drejt stadiumit të ri me thirrje dhe shashka.


Ata janë të shumtë, saqë kanë bllokuar njërin krah të rrugës, duke bërë që automjetet që ecin ngadalë pas tyre.Etiketa: , , , ,

Pas