Sport

Tifozët “pushtojnë” fushën, pamje nga festa e çmendur e Partizanit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 12/05/19 |
ro ot

Partizani u shpall kampion për herë të 16-të në historinë e saj ditën e sotme, dhe veçanërisht në derbin ndaj Tiranës.Sapo u mbyll edhe ndeshja, në “Selman Stërmasi” e gjithë fusha u pushtua nga tifozët e Partizanit, që kishin plot 26 vite pritje për këtë titull kampion.Më poshtë, pamjet e festës menjëherë disa sekonda pas fitimit të titullit në sezonin 2018/2019.


bandicam 2019-05-12 18-30-41-104


bandicam 2019-05-12 18-27-47-833bandicam 2019-05-12 18-28-47-336

bandicam 2019-05-12 18-33-03-757


Etiketa: , , , , , ,

Pas