ShowBiz

Tifozja seksi e Juventus, një “panterë” e vërtetë! (Foto)


               Publikuar në : 13:33 - 15/03/19 |
mapo.al

Valentina Fradegrada është cilësuar si tifozja më seksi e skuadrës së Juventus. Blogerja e njohur italiane ka publikuar së fundmi një set fotografish, ku shfaqet tejet joshëse dhe provokative. Duke pozuar me bikini, bukuroshja italiane i tregon ndjekësve të saj nëpër rrjete sociale se e meriton plotësisht epiketimin.


<
>
5c8b90ae3d8fb13-2 5c8b909c5e37a02-6 53932211_1250291835127603_8350783318240788480_n 53634254_368829767038567_2919467284600717312_n


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas