Aktualitet

Vuan Tirana/ Young Boys çon rezutatin në 3 me 0


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 01/10/20 |
mapo.al

Tirana po vuan shumë ndaj Young Boys. Diferencat fizike janë të frikshme, prandaj dhe zviceranët shënuan dhe golin e dytë për 2-0.


Vendasit ndërtuan një aksion të mirë në minutën e 52′ dhe gjetën rrjetën me anë të Nsame.


Portieri Bekaj e ndali, por topi shkoi te Nsame që nuk gaboi. Nuk vonoi shumë dhe zviceranët shënuan dhe golin e tretë po me të njëjtin autor, Nsame.Ky i fundit mori një top në qendër të zonës dhe nuk gaboi me një goditje të fortë brneda zonës për 3-0.
1
Etiketa: , , ,

Pas