Aktualitet

Tiranë / Aksident i rëndë, plagoset 22-vjeçarja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:51 - 30/04/21 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryqëzimin e “21 Dhjetorit” në kryeqytet, ku si pasojë ka mbetur e plagosur një 22 vjeçare.

Drejtuesi i mjetit me iniciale D.M, ka përplasur të renë me iniciale B.M, 22 vjeç e cila si pasojë e plagëve të marra është dërguar në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisëTiranë/Informacion paraprak


Rreth orës 11:55, tek “21 Dhjetori”, mjeti me drejtues shtetasin D. M., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen B. M., 22 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

3


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas