fbpx

Aktualitet

Tiranë-Bulqizë/ Dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes, 2 në pranga

               Publikuar në : 09:27 - 19/07/19 |
mapo.al

Dy persona janë arrestuar mëngjesin e sotëm për dhunë në familje në Tiranë e Bulqizë. Bëhet fjalë për të identifikuarit me inicialet E.G (27 vjeç) dhe V.S. (32 vjeç).


E.G ka dhunuar në banesën e tij në Krujë bashkëshorten, fizikisht dhe psikologjikisht. Ndërsa V.S. ka ushtruar dhunë ndaj nënës. Teksa të dy janë vendosur në pranga nga forcat e komisariateve të qyteteve përkatëse, E.G. mësohet se ka qenë i dënuar më parë për prodhim, mbajtje dhe shitje pa leje të armëve të ftohta.

Etiketa: , , , ,

Pas