Aktualitet

Dy aksidente/ Makinat bëhen “përshesh” në Rinas, përplaset i riu me motor


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:13 - 21/09/21 |
mapo.al

Dy aksidente janë regjistruar në Tiranë brenda pak minutash ditën e sotme. 


I pari ndodhi në Rrugën e Rinasit ku u përplasën 4 automjete. Gazeta MAPO siguroi pamjet e këtij aksidenti, ku mësohet se ka vetëm dëme materiale.


Makinat janë përplasur njëra pas tjetrës, pas një frenimi të papritur të automjetit të parë.

Aksidenti tjetër ndodhi në Rrugën e Durrësit, ku automjeti me drejtues J.M, ka përplasur motorin me drejtues një person rreth moshës 25 vjeç.I riu ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

LEXO EDHE: 

Aksident i rëndë në Rinas, përplasen 5 automjete (VIDEO)

10


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas