Aktualitet

Tiranë/ E përplas makina, dërgohet me urgjencë në spital vajza 10 vjeçeBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:35 - 27/09/20 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku është përplasur një vajzë 10-vjeçare.


E mitura me inicialet E.M. është përplasur  në bulevardin “Gjergj Fishta” nga një makinë e drejtuar nga personi me inicialet A.H. Raportohet se vogëlushja është dërguar menjëherë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve,  jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas