Aktualitet

Tiranë – Foshnja 18 muajshe thyen këmbën, prindërit akuzojnë pronaren e çerdhes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:43 - 09/05/21 |
mapo.al

Prindërit e një foshnje vetëm 18 muajsh anë denoncuar në polici pronaren e çerdhes, pasi dyshojnë se është fajtore për incidentin e ndodhur në institucion ku si pasojë fëmija e tyre ka thyer këmbën.


Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në një çerdhe të Tiranës, ku shtetasjaV. H., 46 vjeçe, pronarja e një Çerdheje, është kallëzuar penalisht nga prindi i një foshnje vetëm 18 muajsh pasi dyshohet se i është thyer kocka e këmbës.


Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisëMë datë 08.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për shtetasen V. H., 46 vjeçe, pronarja e një Çerdheje, pasi shtetasi O. J., kallëzon se gjatë qëndrimit në Çerdhe ka dëmtuar dhe ka thyer kockën e këmbës foshnja e tij 18 muajshe. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe :  Grabitja në mes të Tiranës, momenti kur autori vrapon me çantën me para

4


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas