Aktualitet

Tiranë/ Gjendet i pajetë mjeku te spitali privat, dyshimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:19 - 21/09/20 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, rreth orës 08:35 është gjendur i pajetë, ndihmës anestezisti i spitalit privat M.A., 46-vjeç. Ai është gjetur te holli i spitalit nga kolegët dhe sipas njoftimit të policisë dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.


Njoftimi i policisë:


Tiranë/Informacion paraprakMë datë 21.09.2020, rreth orës 08:35, në hollin e një spitali privat , është gjetur pa shenja jete, ndihmës anestezisti i spitalit, shtetasi M.A., 46 vjeç.
Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune, ku dyshohet se është vdekje natyrale.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , , ,

Pas