Aktualitet

Tiranë/ Goditi me sende të forta punonjësen e policisë, pranga 56-vjeçarit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:54 - 04/08/20 |
mapo.al

Një 56-vjeçar, i identifikuar si V.M. ka goditur një punonjëse të policisë rrugore me sende të forta.


Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Elbasanit dhe ai është vënë menjëherë në pranga.


Mësohet se punonjësja e policisë është sulmuar për shkak të detyrës.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.
Etiketa:

Pas