Aktualitet

Tiranë: Grabitet një supermarket

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:07 - 28/03/18 |
mapo.al

Gjatë mesnatës, në qytetin e Tiranës është grabitur një supermarket.


Burime nga policia bëjnë me dije se persona të paidentifikuar kanë hyrë në një supermarket në zonën e Brrylit.Nuk i dihet se çfarë kanë vjedhur autorët por ajo që dihet është se si pasojë e mosfunksionimit të alarmit autorët kanë shfrytëzuar rastin dhe kanë kryer vjedhjen.


Policia po vazhdon me hetimet për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

Pas