Kronika

Tiranë: Grabiti pikën e karburantit, arrestohet 26-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:52 - 27/01/19 |
mapo.al

Një 26-vjeçar ka përfunduar pas hekurave për grabitjen e një pike karburanti në kryeqytet.


I identifikuar vetëm me inicale K.B, ai dyshohet se mbrëmjen e 24 Janarit arriti të merrte 25 mijë lekë nga një karburant në Sauk të Vjetër.


Megjithatë, efektivët e Komisariatit Nr.1 në Tiranë bënë të mundur identifikimin dhe ndalimin e tij. 26-vjeçari përballet me akuzën e vjedhjes


Etiketa: , , ,

Pas