Aktualitet

Tiranë – Gruaja hidhet nga lartësia e pallatit, dërgohet me urgjencë në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:41 - 02/05/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Tiranë.

Një grua rreth 50 vjeç është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banon dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi i policisë

Rreth orës 07:00, në rrugën “Xhon Belushi” është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banon shtetasja H. F., rreth 50 vjeçe, e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


31CLOSE
CLOSE
Pas