fbpx

Aktualitet

Tiranë/ Kishin harruar gazin hapur, shpërthen bombola në katin e 13

               Publikuar në : 21:40 - 24/08/19 |
mapo.alm

Një bombol gazi ka shpërthyer këtë mbrëmje në një apartament në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në katin e 13-të të një pallati pranë Rrugës së Burgut. Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz. Dyshohet se familjarët e kishin harruar gazin hapur dhe banorët raportojnë se janë dëgjuar dy shpërthime të forta. Ndërhyrja e shërbimit zjarrfikës ka qenë i menjëhershëm, ndërsa u evakuua i gjithë pallati deri në shuarjen e plotë të zjarrit.


 

Etiketa: , , , , ,

Pas