Aktualitet

Tiranë- Makina del nga rruga te Vasil Shanto, aksidentohen dy këmbësore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:36 - 15/05/21 |
mapo.al

Tiranë- Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme te “Vasil Shanto”.


Makina nën drejtimin e shtetases F. Z., 47 vjeçe, ka dalë nga rruga duke përfunduar në një stacion autobuzi.


Aty ka aksidentuar dy shtetase të cilat njoftohet se janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rezikut për jetën.Njoftimi i policisë:Tiranë/Informacion paraprakMë datë 15.05.2021, rreth orës 20:55, në Vasil Shanto, mjeti me drejtuese shtetasen F. Z., 47 vjeçe, ka dalë nga rruga duke përfunduar në një stacion autobuzi. Si pasojë ka aksidentuar dy këmbësore të cilat u dërguan në spital, për të marrë ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , , , , ,

Pas