Aktualitet

Tiranë/ Makina godet 34-vjeçaren, arrestohet shoferi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:36 - 04/06/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 12:40 në “Rrugën 5 Maji” në kryeqytet, ku një 24-vjeçar ka përplasur me makinë një 34-vjeçare. Kjo e fundit është dërguar në Spitalin e Trumës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.


Drejtuesi i automjetit, me iniciale R.Ç qëndroi në vendgjarje, ndërsa grupi hetimor dhe policia po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes.


Njoftimi i policisë:


Më datë 04.06.2020, rreth orës  12:40, në rrugën “ 5 Maji”, mjeti me drejtues R.Ç., 24 vjeç,  ka aksidentuar këmbësoren shtetasen R.Dh., 34 vjeçe, e cila u dërgua në spitalin e Traumës, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Mjeti dhe drejtuesi i mjetit ndodhet në vendngjarje.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Etiketa:

Pas