Aktualitet

Tiranë/ Makina merr flakë në ecje dhe digjet plotësisht
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:33 - 27/06/20 |
mapo.al

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në rrugën e ‘Dajtit’.Burime nga vendngjarja raportojnë se automjeti ka marrë flakë në ecje e sipër.


Fatmirësisht nga flakët ka vetëm dëme materiale.
Dyshohet se zjarri u shkaktua nga një defekt teknik.Njoftimi i Policisë:


Më datë 27.06.2020, rreth orës 19:25, në rrugën e “Dajtit” ka marrë flakë në ecje dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin E.H., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas