Aktualitet

Tiranë, makina merr flakë në ecje e sipër te rruga e Durrësit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:57 - 01/08/20 |
mapo.al

Një mjet ka marrë flakë në ecje e sipër në rrugën e Durrësit, në kryeqytet.


Fatmirësisht nuk ka të lënduar në persona, por vetëm dëme materiale.


“Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.” – njofton policia.Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Etiketa: ,

Pas