Aktualitet

Tiranë, makina përplas 87-vjeçarin me biçikletë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:42 - 22/05/20 |
mapo.al

Një 87-vjeçar mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm në një aksident rrugor në kryeqytet.


Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:27, në rrugën “Bardhyl” në kryqëzim me rrugën ‘Hoxha Tasim”, ku  mjeti me drejtues B.Ll ka aksidentuar tek vijat e bardha biçiklistin F.Rr., 87 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.
Etiketa: ,

Pas