Aktualitet

Makina përplas të miturin në Tiranë, 10 vjeçari jashtë rrezikut për jetën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:48 - 09/05/21 |
mapo.al

Tiranë- Një aksident ka ndodhur pasditen sotme rrugën “3 Dëshmorët” ku makina me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.B.


Mësohet se 10-vjeçari ndodhet në spital dhe është jashtë rrezikut pët jetën.


Njofimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprakMë datë 09.05.2021, në rrugën “3 Dëshmorët”, mjeti me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.B., 10 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

1


Etiketa: , , ,

Pas