Aktualitet

Tiranë – Merr flakë makina në lëvizje, nuk ka të lënduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:19 - 17/10/20 |
mapo.al

Një makinë ka marrë flakë në lëvizje në rrugën e “Kavajës”, Tiranë. Fatmirësisht nuk raportohen të lënduar, por vetëm dëme materiale.


Nuk dihen shkaqet e zjarrit, por shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Sakaq, grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave.


Njoftimi i Policisë:Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 17.10.2020, rreth orës 13:55, në rrugën e “Kavajës”, një mjet ka marr flakë në lëvizje, ku ka vetëm deme materiale. Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

*Fotografia, ilustruese

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas