Aktualitet

Tiranë- Përfshihet nga flakët kati i tretë i një pallati, s’ka të lënduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:08 - 04/05/21 |
mapo.al

Tiranë– Përfshihet nga flakët një apartament në katin e tretë të një pallati në rrugën “Gjik Kuqali”.


Mapo.al ka siguruar pamje nga vendngjarja, ku shihet zjarrfiksja, një numër forcash piolicie e disa banorë jashtë pallatit.


Gazeta Mapo mëson flakët kanë përfshirë shtëpinë e nje burri të moshuar qe jetonte vetem ne banese.Ai është nxjerrë nga policia para se te binte në kontakt me flakët.Gjithashtu forcat e policisë nxorën dhe nje person invalid nga kati 3 i pallatit.1


Etiketa: , , ,

Pas