Aktualitet

Tiranë – Përplas me makinë 42 vjeçarin, shoferi largohet nga vendngjarja


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:45 - 31/01/21 |
mapo.al

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në rrugën Misto Mame, nga ku ka mbetur i plagosur një 42-vjeçar.

Një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar në orën 13:40 të identifikuarin me inicialet D.GJ.


Ai është dërguar me urgjencë në spital ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndonëse nën kujdes mjekësor.

Teksa hetuesit dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, vijon puna për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e kapjen e drejtuesit të mjetit.Njoftimi i Policisë:


Më datë 31.01.2021, rreth orës 13:40, në Misto Mame, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar dhe më pas është larguar nga vendngjarja shtetasin D. Gj., 42 vjeç, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e mjetit.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas