Aktualitet

Tiranë/ Përplasen dy makina, njëra përfundon e përmbysur në rrugë (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:49 - 05/07/20 |
mapo.al

Dy makina, një tip Ford me targa AA 745 AV dhe një mjet tip Volkswagen me targa AA 346 UU, janë përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm.


Automjetet janë përplasur me njëra-tjetrën te kryqëzimi i Porcelanit, në rrugën Hoxha Tahsin, në orën 05:30 të mëngjesit të sotëm.


Mësohet se njëra prej makinave (ajo tip Ford) ka përfunduar e përmbysur në rrugë.


Nuk dihen detaje të tjera nga aksidenti apo nëse ka të plagosur.
Pas