Tiranë/ Sekuestrohen 60 kg hashash çokollatë, në pranga edhe vëllai i shefit të policisë

Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona të cilët u kapën me 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë. Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A. Ky i fundit mësohet se është është vëllai i një shefi policie. Burimet bëjnë me dije se ata janë kapur në flagrancë pas përgjimeve me metoda speciale.