Aktualitet

Tiranë – Shpërthen bombola e gazit në banesë, dërgohet në spital një çift bashkëshortësh
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:52 - 24/11/20 |
mapo.al

Një incident që mund të kishte fund tragjik, ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë.Një bombul gazi ka shpërthyer në një banesë në rrugën “Shefqet Kuka” dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur një çift bashkëshortësh.


Bëhet fjalë për të identifikuarit me inicialet M.G dhe D.G. Raportohet se ata janë dërguar në spital, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, për zbardhje dhe sqarim rrethanash.1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas