Aktualitet

Tiranë – Tre studente të Akademisë së Policisë, shfaqin probleme shëndetësore


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:52 - 19/05/21 |
mapo.al

Tre studente të Akademisë së Policisë në Tiranë pasditen e sotme kanë shfaqur probleme shëndetësore.


Mësohet se pas shqetësimit vajzat kanë marrë mjekim te ambulanca e akademisë dhe aktualisht janë në gjendje të mirë shëndetësore.


Priten analizat për të mësuar shkakun e problemeve shëndetësore të tre studenteve.

5


Etiketa:

Pas