Aktualitet

Tiranë – U plagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 46 vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:53 - 07/04/21 |
mapo.al

Ka ndërruar jetë në spital 46-vjeçari S.A., i cili më herët u vetëplagos me armë zjarri në Tiranë


Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta, ndërsa policia ka nisur hetimet.


Pasi u plagos, 46-vjeçari u dërgua me urgjencë në spital, por nuk i ka mbijetuar plagëve të marra.LEXO EDHE: Kris arma në Tiranë, plagoset 46-vjeçari1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas