Aktualitet

Tiranë/ Vetëhidhet nga kati i 5-të i pallatit, ndërron jetë 60-vjeçarja
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:38 - 26/09/20 |
mapo.al

Sipas njoftimit të policisë, pasditen e sotme rreth orës 17:55, te rruga e Dibrës në Tiranë një grua me inicialet B.K,
është vetëhedhur nga kati i 5-të i pallat ku banon. Si pasojë 60-vjeçarja ka ndërruar jetë.


Njoftimi i Policisë


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.


Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.Etiketa: , , ,

Pas