Aktualitet

Tiranë – Vetëvritet brenda në vilë biznesmeni 37-vjeçar, pronar i “Adorions Palace”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:10 - 30/07/20 |
mapo.al

Gjendet i pajetë brenda vilës së tij një biznesmen në Tiranë.


Ai është gjetur i pajetë brenda vilës, në një kompleks, që ndodhet në periferi të kryeqytetit, pranë zonës së Farkës.


Eugert Lazaj ishte pronar i një resorti luksoz, në autostradën Tiranë-Durrës. Pranë trupit të tij policia gjeti edhe një armë zjarri.


Dyshimet e para flasin për një vetëvrasje, në kushtet e depresionit të biznesmenit. Megjithatë rrethanat janë ende të paqarta dhe po hetohen nga policia.


Lazaj ishte pronari i resortit “Adorions Palace”, në Maminas.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas