Kronika

Tiranë/ Zjarr në banesë, plagosen babë e bir               Publikuar në : 17:55 - 04/02/19 |
mapo.al

Një banesë është përfshirë nga flakët në rrugën “Irfan Tomini” në kryeqytet, ku si pasojë e zjarrit kanë mbetur të plagosur babë e bir por jashtë rrezikut për jetën.


Ngjarja u shënua në katin e pestë të një pallati. Bëhet me dije se zjarri u shkaktua si pasojë e rrjedhjes së gazit në shtëpi.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse dhe policia të cilët kanë bërë të mundur evakuimin e personave dhe shuarjen e flakëve./Gazeta Mapo/

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas