Aktualitet

Tiranë/ Zjarr në katin e 6-të te një pallat në rrugën e Dibrës, s’ka të lënduar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:34 - 02/05/21 |
mapo.al

Tiranë– Përfshihet nga flakët ambjentet e katit të gjashtë të një pallati në rrugën e “Dibrës”.


Policia njofton se ka vetëm dëme materiale dhe se nuk ka probleme për banorët.


Shërbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.Njoftimi i Policisë:
Tiranë/Informacion paraprakMe datë 02.05.2021, në rrugën e Dibrës ka rënë zjarr në katin e 6 të një pallati ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për banorët.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për përcaktimin e rënies të zjarrit.

1


Etiketa: , , ,

Pas