Aktualitet

Tjetër aksident fatal – Ndërron jetë këmbësori 59-vjeçar në Fier


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:57 - 22/11/20 |
mapo.al

Një tjetër aksident fatal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin tonë.

Një këmbësor 59-vjeçar me inicialet S.S., ka ndërruar jetë si pasojë e përplasjes nga një automjet tip “Benz”.


Automjeti ka qënë drejtuar nga shtetasi Gj. Z., 59-vjeçar dhe ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës” të Fierit.
Njoftimi i Policisë:


Fier/Informacion paraprak


Sot rreth orës 18:40, në Bypass_in Levan-Fier, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Baltëzës”, shtetasi Gj. Z., 59 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin tip “Benz” me targa AA478YC ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin S. S., 59 vjeç, banues në Fier, i cili ka qënë duke lëvizur në këmbë.

U shoqërua drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet procedurale dhe hetimore për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEXO EDHE:

Aksident në aksin Lezhë-Milot/ Ndërron jetë këmbësori

LEXO EDHE:

Aksident tragjik në Tiranë – Ndërron jetë 68-vjeçari, dy të plagosur

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas