Aktualitet

Tjetër provokim, çekët revoltojnë tifozët e Kosovës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:21 - 14/11/19 |
mapo.al

Nuk kanë fund provokimet e tifozëve çek në takimin mes kësaj përfaqësuese dhe Kosovës.


Pas thirrjeve “Kosova është Serbi” shumë pranë hollit të hotelit, tifozë të shumtë kanë shpalosur flamurin serb edhe në stadiumin.


Një gjë e tillë vihet re edhe nga këto fotografi pas portës.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas