Aktualitet

Tola fliste për aksidentet, pas tij përplasen dy automjete (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:48 - 20/07/19 |
mapo.al

Ndërkohë që drejtori i Policisë Rrugore, Mitat Tole po fliste për menaxhimin e trafikut dhe masat e shtuara nga Policia Rrugore, jo shumë metra larg tij ndodh një aksident.


Tola ishte përballë gazetarëve në Qafën e Kasharit në Tiranë, duke shpjeguar me detajet masat për sezonin turistik. Ndërsa fliste për gazetarët, dy automjete janë përplasur midis tyre, çka bëri që Tola të ndërpriste për disa çaste komunikimin direkt me mediat.
LEXO EDHE:

Masat kundër aksidenteve, Tola: Shkeljet nga shpejtësia dhe alkooli


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas