ShowBizz

Tolgahan falenderon Almedën, “Isha tepër gjaknxehtë”, ajo më ndryshoi si njeri


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:55 - 16/10/18 |
mapo.al

Një ndër çiftet e preferuar të shoëbizit tashmë, sa herë i shikojmë krijohet përshtypja se diferenca e tyre në moshë është e papërfillshme. Tolgahan ka mbushur 35 vjeç në dhjetor, ndërsa Almeda në shkurt, ditën e dasmës me Tolgën, festoi 25 vjetorin e saj.


Kanë 10 vite diferencë mes njëri-tjetrit, por kjo gjë nuk dallohet fare. Aktori i njohur turk shprehet në një intervistë se bukuroshja shqiptare Almeda Abazi i ka ndryshuar jetën tërësisht, në veçanti karakterin e tij.


“Përpara se të njihja Almedën, kam qenë tepër gjaknxehtë dhe impulsiv. Isha një person i paduruar që irritohej për çdo gjë. Por, falë Almedës kam ndryshuar. Tashmë jam shumë më i qetë, i duruar dhe mendoj çdo gjë shumë herë përpara se të veproj’’.-shprehet Tolgahan./MAPO.AL/1Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas