Kanë thënë

Tomorri: Kryeministri ynë po kërkon të bëhet Zot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:18 - 18/02/21 |
mapo.al

Klodian Tomorri: Në Shqipëri, qeveria shpall se ka ndërtuar një skemë të sajën. Me pak fjalë, Kryeministri ynë po kërkon të bëhet Zot. Ai do që të vendosë se kush duhet të vaksinohet dhe kush jo, kush duhet të jetojë dhe kush duhet të vdesë.


 


1

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas