Kryesore

Tonet e forta të Metës për policët, nëse prekin votën: Do përfundojnë si ata të Mubarakut
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:52 - 23/11/20 |
mapo.al

Kreu i shtetit u pyet nga gazetari Endri Xhafo në lidhje me gjobën që ka marrë në ditelindjen e aktorit Bes Kallaku.Meta këto i quajti marifete të ulëta.


Si edhe shoqërimin e Kastriot Islamit, apo largimin nga fusha të Andi Lilës.Por Meta, i kujtoi policët, që të mos guxojnë të prekin një votë të vetme në zgjedhjet që po vijnë.“Po ju them, nëse një polic i vetëm, do të guxojë të bëhet pjesë e prekjes së një vote të vetme, do të përfundojë nën këmbët e popullit si policët e Mubarakut”, u shpreh Meta me tone të larta.


Ish-presidenti i Egjiptit, Mubarak, u rrezua me protesta të ashpra popullore dhe shkoi para drejtësisë.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas