ShowBizz

Topless buzë detit, Oriola Marashi tejet provokuese (Foto)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:26 - 25/06/19 |
mapo.al

Oriola Marashi, e cila po modelon tashmë edhe për firmën e njohur “Guess”, nuk resht se postuari fotografi provokuese.


Ajo ka nxjerrë së fundmi në rrjetin social “Instagram” një fotografi të realizuar në Kepin e Merlit, ku shfaqet topless.


Me bikini të kaltra dhe peshqir në kokë, që mbulon paksa hiret e ekspozuara, modelja shfaqet tejet seksi.


<
>
Screenshot_33-13-448x600 Screenshot_34-14-506x600Etiketa:

Pas