Kryesore

Topless në një ballkon në Tiranë… aktorja shqiptare ‘ndez’ rrjetin me setin sensual


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:51 - 18/06/18 |
mapo.al

Aktorja e njohur, Anna Lika njihet për natyrën e saj energjike dhe pa komplekse. Këtë herë ajo ka zgjedhur që të bëjë një set fotografik tepër joshës dhe ka dalë topless.


Të tre fotografitë i ka shoqëruar me përshkrime të ndryshme, që përcillnin mesazhe.


“E puthur nga dielli”, “Ti vazhdon të më kërkosh mua në cdo femër”, “Beso se mundesh dhe je në gjysmë të rrugës”.Këto ishin fjalitë që kishte zgjedhur Anna për imazhet ku pozonte në një ballkon të lartë, ku dukej edhe pamja e Tiranës.
Nuk dihet nëse Anna i ka bërë këtë fotografi për të ngjallur provokime apo ishte dëshirë e saj për të ardhur me një set ndryshe.screenshot-4_1529338163-4123607

1


Etiketa: , , , ,

Pas