Aktualitet

‘Toyota Yaris’/ Balla këshillon Bashën: Padite në Gjykatë Berishën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:01 - 02/12/21 |
mapo.al

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla i kërkon Lulzim Bashës të padisë penalisht Sali Berishën pas deklaratave se “Basha- Balla” kanë marrë miliona në çështjen e ‘Toyota Yaris’.


“Unë zotin Basha e kallëzova penalisht në gjykatë dhe mendoj se dhe Basha ta kallëzojë penalisht Berishën në Gjykatë. Meqënëse po flasim për pastrim parash zotëria (Gazment Bardhi) që po bën zhurmë ka qenë avokati i zotit Basha në atë gjyq të humbur nga zoti Basha”.


“Nëse zoti Basha ka bashkëpunuar me mua. Për 30 vite Berisha çfarë nuk ka thënë tani ka kohë të merret me ju dhe për gjërat që ju me të padrejtë që na keni akuzuar ne dëgjoni Saliun tjua thotë ju”, u shpreh Taulant Balla.

3Etiketa: , , ,

Pas