Kryesore

Tragjedi në Dibrën e Madhe, gjenden të vrarë në oborr prindërit dhe vajza 13-vjeçare


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:31 - 27/08/18 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër të Madhe, Maqedoni, para pak minutave.


Një familje me 3 anëtarë është gjetur të vrarë në oborrin e shtëpisë së saj pak pasi kishin ardhur për pushime nga Italia.


Familja banonte në qendër të qytetit të Dibrës së Madhe.Persona të pa identifikuar kanë lënë të vrarë shtetasit A.P 50 vjeç, bashkëshorten e tij N.P 49 vjecare dhe vajzën e tyre 13 vjeçare.
Motivet deri më tani ende nuk dihen, por janë hudhur pista dyshimi.Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po identifikon rastin, trupat e pa jetë të të ndejrëve ndodhen në Spitalin e Dibrës së Madhe, Maqedoni.

1


Etiketa: , , ,

Pas