Tragjedia – Rama, Meta dhe Basha: E rëndë, lutjet tona shkojnë për Tetovën

Kryeministri Edi Rama, kreu i PD Lulzim Basha dhe Presidenti Ilir Meta, kanë reaguar përmes rrjeteve sociale për tragjedinë e ndodhur në Tetovë. Një spital ku trajtoheshin të sëmurët me koronavirus, u përfshi nga flakët mbrëmjen e djeshme. Zyrtarisht, deri më tani janë konfirmuar 14 viktima, pacientë, ndërsa nuk ka të vdekur nga stafi mjekësor, … Continue reading Tragjedia – Rama, Meta dhe Basha: E rëndë, lutjet tona shkojnë për Tetovën