Aktualitet

Tragjike – Dy të rinjtë grekë përplasen për vdekje, po bënin xhiro me motor


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:20 - 02/07/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi.


Një 20-vjeçar i quajtur Panagiotis dhe 16-vjeçarja Eletherias, kanë ndërruar jetë gjatë një aksidenti automobilistik në zonën e Kefalonias.


Sipas mediave greke, dy të rinjtë kanë qenë duke udhëtuar me motor, ku u përplasën me një makinë, që drejtohej nga një 80- vjeçar. Edhe ky i fundit, nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra duke ndërruar kështu jetë.Pas ekzaminimeve mjeko-ligjore, ka rezultuar se shkak i vdekjes së të rinjve ishin dëmtimet e shumta në pjesët e trupit.
E njëjta gjë thuhet edhe për 80-vjeçarin që ndërroi jetë në aksidentin tragjik.<
>
vajza greke3 te rinjte greke1 Vajza greke2 vajza greke1 vajza greke
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas