Tragjike – Hidhet nga kati i katërt i Sanatoriumit, humb jetën pacienti me Covid-19

Një 65-vjeçar është vetëhedhur nga kati i katërt i Senatoriumit këtë mbrëmje duke humbur jetën. Sipas informacioneve paraprake, 65-vjeçari ishte i infektuar me Covid-19. Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta. Bëhet e ditur se pacienti 65-vjeçar nga Kruja, kishte dy ditë i shtruar, dhe ishte në gjendje të rëndë por jo i intubuar. Kujtojmë … Continue reading Tragjike – Hidhet nga kati i katërt i Sanatoriumit, humb jetën pacienti me Covid-19