Kronika

Tragjike në Prrenjas/ 14-vjeçari bie në gropën me ujë dhe humb jetën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:43 - 23/05/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë.


Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel, rreth 5 km larg qytetit të Prrenjasit.

Etiketa: , ,

Pas